top of page
ים

מתי בפעם האחרונה היתה לכם אפשרות להתחבר אל עצמכם באחד המקומות היפים ביוון?

ריטריט כתיבה והתפתחות אישית
עם רן שריג ודנה ספקטור

הנה ההזדמנות שלכם - אוקטובר הקרוב ביוון!ֿ
בכל יום לפחות שיעור אחד של שלוש שעות.

זמני תרגול, מנוחה וכתיבה.

לפקדה15

ריטריט כתיבה והתפתחות אישית
עם רן שריג ודנה ספקטור בלפקדה יוון

מספר לילות

7 לילות | חצי פנסיון

מתי?

1-8.10.22

איפה?

לפקדה, יוון

אנחנו נרגשים להזמין אתכם ואותכן לשבוע של השראה ויופי, שבוע של אינטימיות וחופש, שיהפכו את התחושות שלכם לסיפורים.

שבוע! שבוע אתנו ביחד בלפקדה, יוון, במלון שהוא חלום וסגור כולו רק עבורנו.

זה משהו שתמיד רצינו לעשות ביחד איתכם, סדנת כתיבה של שנינו במקום שחייב להיות מושלם. חיפשנו את המקום הכי נכון שמשלב טבע ופשטות עם תנאים של מלון בוטיק, עם הים והזריחה ושוב המלון אמאל'ה הזה, שלא תרצו לצאת ממנו (כי מהמרפסת שבה נערוך את הסדנה רואים את הזריחה הכי יפה ביוון).
עכשיו, אחרי שמצאנו,  החלום שלנו סופסוף מתגשם.

מצטרפות? מצטרפים?

אנשים יושבים על טיילת בים

הזדמנות לסדנת כתיבה משנת חיים, ממלאת מצברים, מניעה. שבוע שיעזור לכם להתחבר מחדש אל המקור שלכם ואל ההשראה. סדנה של התפתחות אישית באמצעות כתיבה. מרתון של יופי ואינטימיות, של חופש וחופשה, בסדנה קבוצתית ואישית, רגועה אבל בלתי שגרתית, שתשנה אתכם ככותבים ואולי גם כבני אדם.

סדנת כתיבה זוגית של שנינו, על אהבה, על זוגיות, על פחד, כפרה, ועל תיקונים. על מה הסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו אומר על הסיפור שאנחנו צריכים לספר. הזמנה למסע פנימה, אל המקור האותנטי שלנו, בעזרת גלאי הבולשיט הנפלא ושמו כתיבה.

רן שריג ודנה ספקטור
חוף ים

במקום הכי יפה, חופשי, פראי, ורוחני שיכולנו למצוא. עם הים וההרים של לפקדה. לכתוב ולהתבודד מול הים, בטברנה על החוף, לשחות בבריכה במלון ואז לצאת לכתוב בקפה בכפר הקטן שליד, או לטייל יום באחד האיים היפים בעולם.

זוהי הזמנה אישית, או זוגית, אם בא לכם להביא את האהבה שלכם אתכם – זה יותר מאפשרי.

משבת 1/10 עד שבת 8/10.  כולל טיסה ישירה, העברות, לינה, ארוחת בוקר מפנקת והפתעות מקומיות באי שהוא הקאריביים של יוון. בכל יום לפחות שיעור אחד בן שלוש שעות, לפעמים בבוקר, ולפעמים דווקא בלילה, מה שמשאיר לנו ימים פנויים לתרגילים, למנוחה, לכתיבה, או לטיול. מה שבא לכם. בנוסף לשיעורים יהיו מפגשים אישיים לכל משתתף עם רן ודנה.

רן שריג ודנה ספקטור

לא באתם להתפנק ובכל זאת...

מלון Islands View

מלון בוטיק ייחודי, שבשטחו גדלים הירקות לארוחת הבקר שלכם, משקיף על אחד ממפרצי נידרי, כ200 מטר הליכה מחופים חוליים. במלון בריכה, החדרים הממוזגים פונים לנוף הקסום, ומצויידים במכונת קפה אישית ומקרר. בריטריט נציע בחירה בין שתי רמות של חדרים, כולם מקסימים ונבדלים בגודלם ועיצובם. מיקום המלון והבידוד שלו מאפשרים את התנאים האופטימלים לתרגולי הכתיבה. העיר הקרובה למלון היא נידרי, ואפשר להגיע אליה בקלות בהליכה רגלית. בסביבת המלון ישנן טברנות מקומיות. יש אפשרות להשכרת רכב על בסיס יומי במלון.

ציון 9.3 ב Booking.com
ציון 4.8 בגוגל 

דמיינו את עצמכם כותבים -

הרחק מכל רעשי הרקע של החיים, רק אתם, לפקדה, רן ודנה

אנחנו משוחדים... קראו מה אומרים הבוגרים שלנו

In this paragraph you can include any content you would like to share with the user. Just click "Edit Text" or double click to add your own text and make changes to the font.

קצת על רן ודנה
רן שריג

"מחוברים", "מסובך" -  תסריטאי, סופר, מרצה ומנחה, מכותבי ׳רמזור׳, שזיכתה אותו בפרס אמי.רן מביא למשתתפי הסדנאות אינטליגנציה רגשית, כנות חסרת פשרות, דעות נחרצות על החיים ויכולת ייחודית לזהות את אותו חרטוט עצמי שמצמיח מחסומי כתיבה.

דנה ספקטור

"בקרוב אגיע רחוק" –  עיתונאית, וכותבת הטור האישי המצליח בישראל (שבעה ימים) כבר שני עשורים.

מורה לכתיבה אישית ומטפלת זוגית.

בריטריט ניצור מרחב שבו נלמד לזהות את תעתועי הכתיבה, עומקיה,

נתרגל יום יום ונצא למסע של שינוי באמצעותה, מול נוף עוצר נשימה.

2GG08940.jpg
לכתוב ולהתבודד מול הים, בטברנה על החוף, לשחות בבריכה במלון ואז לצאת לכתוב בקפה בכפר הקטן שליד, או לטייל יום באחד האיים היפים בעולם.